CARTec motor, s.r.o.

Objednat testovací jízdu

Vítejte na stránkách společnosti CARTec motor, s.r.o. Naše společnost je jediným autorizovaným prodejcem a oficiálním servisem vozů Jaguar a LAND ROVER na území města Brna a Jihomoravského kraje. Naším záměrem je nabídnout zákazníkům pružné služby, zajištěné pečlivě vybraným a vyškoleným týmem profesionálů s mnohaletou zkušeností z prodeje a servisování nejnovějších automobilů. To vše v příjemném moderně vybaveném prostředí zrekonstruovaného autosalonu, v blízkosti centra města.

Nabízíme Vám prodej nových i ojetých vozů značek Jaguar a LAND ROVER, stejně tak jako jejich záruční i pozáruční servis. Dále si u nás můžete zakoupit celou řadu značkových doplňků a náhradních dílů pro Váš vůz. Pro opravy vozů využíváme vlastního servisního střediska.

Během čekání na vozidlo můžete využít prostředí našeho klimatizovaného autosalonu. Je vám k dispozici občerstvení, denní tisk, možnost sledovat TV nebo přístup k internetu. Pokud nechcete být během péče o Vaše vozidlo nikým rušeni, máte k dispozici samostatnou jednací místnost, kterou můžete využít pro Vaše obchodní schůzky. Přijďte nás navštívit nebo napište na prodej@cartec.cz.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků společnosti CARTec motor.

CARTec motor, s.r.o.

KONTAKT

CARTec motor, s.r.o.

prodej@cartec.cz
+420 545 233 556
Mariánské nám. 5
617 00 Brno

Otevírací doba

Showroom
Po - Pá: 7:30 – 17:30

Dílna
Po - Pá: 7:30 – 17:30

Náhradní díly
Po - Pá: 7:30 – 17:30
scroll up